موسسه سلامت پایدار

موسسه سلامت پایدار از سال 1392 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه ارائه دوره های آموزشی کمک پرستاری، تکنسین داروخانه آغاز نمود

دوره آموزشی کمک پرستاری

دسته بندی:

ثبت نام:

تاریخ برگزاری:

مدرس:

برچسب ها
استخدام کمک پرستار, ثبت نام دوره بهیاری
درباره این کار

مجموعه سلامت پایدار بر این باور بوده تا با برگزاری دوره های کمک بهیاری که در آن از اساتید برجسته و توانمند در این حوزه استفاده نموده است، موفق به تربیت نیروهایی کار آمد با توانایی و تخصص دانش بالا را جهت مراقبت های ویژه از بیماران و بالا بردن فعالیت ها و خدمات پرستاری، وارد این حوزه نماید.

 

کمک پرستاری

 

و در این راستا  تمام تلاش خود را به کار بسته و امکاناتی را برای کار آموزان خود لحاظ نموده تا پس از پایان دوره، نفرات برتر را در موسسات و مراکز طرف قرارداد خود، مشغول به کار نماید.

مدت زمان برگزاری این دوره:

سه الی چهار ماه به طول می انجامد که در این بازه زمانی 60 درصد این دوره به صورت تئوری و 40 درصد مابقی به صورت عملی در مراکز دارای قرداد با موسسه تشکیل خواهد گردید.

مجموعه سلامت پایدار به عنوان اولین مرکز تخصصی دوره های کوتاه مدت آموزشی بخش خصوصی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گردیده است و حسب انتخاب داوطلبان از یکی از دانشگاه های علوم پزشکی طرف قرارداد، مدارک داوطلبان را صادر می نماید.