موسسه سلامت پایدار

موسسه سلامت پایدار از سال 1392 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه ارائه دوره های آموزشی کمک پرستاری، تکنسین داروخانه آغاز نمود

دوره آموزشی فوریتهای پزشکی

درباره این کار

دوره فوریت های پزشکی

از جمله وظایف مهم و خطیر نظام اسلامی یک جامعه بالا بردن مبحث دانشی و اطلاعات بهداشتی، امدادی، مراقبتی و همینطور در نهایت برقراری شرایطی مناسب و صحیح برای یکایک اشخاص آن ملیت می باشد  که برای رسیدن به این اهداف باید سرمایه گذاری های عظیمی در این موارد داشته باشند.

در این بین آموزشهای اصلی و مهم رو باید از همه گونه قشری شروع نمود و بهترین گزینه ها برای آموزش این دوره های طلایی و هدفمند و افزایش سطح دانش سلامت، اشخاصی همچون: دانشجویان، رانندگان، نیروهای مسلح، دانش آموزان، کارگران، نیروهای داوطلب و در جمع بندی کلی فرد و خانواده هستند.

دوره فوریتهای پزشکی

کل دنیا باید به این باور رسیده باشند که همیشه بهترین مسیر و شاخص ترین را برگزینند و بپذیرند در هر شرایطی پیشگیری بهتر از درمان می باشد و هیچگاه حوادث غیر قابل پیش بینی، قابل پیش بینی نمی باشد در نتیجه باید آمادگی های لازم و اولیه را در مواجه با این مسائل و حوادث را داشته باشند.

مجموعه بزرگ سلامت پایدار تمام تلاش خود را در این زمینه، جهت آموزش به عموم مردم نموده است و با برگزاری دوره های مختلف اعم از: دوره های فوریت های پزشکی و سلامت نموده است و در این راه همکاری بسیار ارزشمندی با دانشگاه های علوم پزشکی جهت مشاوره خواهد داشت.

با این دیدگاه گسترده که در هر خانواده ایرانی یکی از اعضا، آمادگی رویارویی با مشکلات این چنینی را داشته باشد. این دیدگاه به نوعی دیدی جامعه گری می باشد.

 

مجموعه سلامت پایدار به عنوان اولین مرکز تخصصی دوره های کوتاه مدت آموزشی بخش خصوصی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گردیده است و حسب انتخاب داوطلبان از یکی از دانشگاه های علوم پزشکی طرف قرارداد، مدارک داوطلبان را صادر می نماید

 

 

ثبت نام :

محل برگزاری: شعبه فلکه اول صادقیه

مدرس: موسسه سلامت پایدار

تاریخ برگزاری : 1397

طول دوره: 3 الی 4 ماه که شامل 60 درصد دوره به صورت تئوری و مابقی به صورت عملی برگزار می شود.

برچسب ها
ادامه تحصیل در دوره های فوریت های پزشکی, ثبت نام دوره های فوریت های پزشکی, حقوق فوریت های پزشکی؟