موسسه سلامت پایدار

موسسه سلامت پایدار از سال 1392 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه ارائه دوره های آموزشی کمک پرستاری، تکنسین داروخانه آغاز نمود

دوره آموزشی دستیار کنار دندانپزشک

تاریخ برگزاری : 1397

مدرس :موسسه سلامت پایدار

ثبت نام :

محل برگزاری: شعبه فلکه اول صادقیه

برچسب ها
آموزش تکنسین دندان پزشک, استخدام دستیار دندانپزشک, حقوق دستیار دندانپزشک جقدر است
درباره این کار

از جمله اهداف پایانی بسیاری از فعالیت های مهم بهداشتی و درمانی در بسیاری از کشورها حفظ سلامت و بالا بردن کیفیت آن می باشد که در این راستا می بایستی تخصص، دانش و تجربه زیادی را به کار برد. گروهی از اشخاصی که دوره های لازم در این زمینه را نگذرانده اند و تجارب لازم را کسب نکرده اند، سعی در دخالت بر این امر مهم و حیاتی که همان سلامت بهداشت و درمان مردم می باشد، را می نمایند و از طرفی برخورد با این گروه از افراد که فعالیت هایی غیر حرفه ایی و غیر رسمی دارند بسیار دشوار بوده و در بسیاری از موارد غیر قابل کنترل می باشد برای حل این مشکل راه حلی گمارده شده است و آن راه، برگزاری دوره های آموزشی قوی و جامع برای کسب مهارت های ضروری توسط افراد می باشد تا جدا از مبحث نظارتی سازمانی، بتوانن خدمات کامل تری ارائه دهند تا در شرایط بحرانی با توجه به آموزش های لازمه از اتفاقات ناگوار و خطرناک جلوگیری نمایند.

خدمات بهتر، گزینه مناسب جهت ممانعت از بروز حوادث تلخ

دستیار دندانپزشک

این دوره  شامل  دوره مهارتی و آموزشی می باشد که در بازه زمانی 3 الی 4 ماه زمان می برد و 60 درصد از این دوره به صورت تئوری و 40 درصد مابقی به صورت عملی در بیمارستان های طرف قرار داد با موسسه تشکیل می گردد و پس از اتمام دوره و در صورت نیاز دانشجویان می توانند در مراکز معرفی شده مشغول به کار شوند.

مهمترین اولویت این می باشد که نفرات برتر در هر دوره به مراکز درمانی- بهداشتی منتخب معرفی خواهند شد. به هر کدام از دانش آموختگان از طرف مرکز آموزش گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

در این دوره ها آموزش های ضروری انجام میگردد ولی در وهله اول مهم ترین گزینه آموزش راه هایی جهت پیشگیری از پوسیدگی دندان ها می باشد.

 

مجموعه سلامت پایدار به عنوان اولین مرکز تخصصی دوره های کوتاه مدت آموزشی بخش خصوصی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گردیده است و حسن انتخاب داوطلبان از یکی از دانشگاه های علوم پزشکی طرف قرارداد مدارک داوطلبان را صادر می نماید